Hizmetlerimiz

Uludağlar'ı seçmeniz için bir çok sebebiniz var!

30 yılı aşkın tecrübemizle, sizlere sunduğumuz diğer hizmetlerimiz neler?

 Herkes yaptığı tasarruflar ile gerçekleştirdiği yatırımlarının kısa sürede değerlenmesini ister. Bu konuda birçok çeşitli yatırım araçları bulunmaktadır. Örnek vermek gerekirse altın, döviz, mevduat çeşitleri, borsa, tahvil/bono gibi değerli kağıtlar ve günümüzde giderek kontrolsüz bir şekilde yaygınlaşmış olan ve manipülatif hareketlere karşı düşük dirençli kripto paralardan söz edilebilir.

 Uludağlar Gayrimenkul olarak 40 yıla yakın süredir gayrimenkul sektöründe, her gelir ve meslek grubundan yerli ve yabancı binlerce müşterimizin arsa ve arazi yatırımlarına aracılık etmiş bulunmaktayız. Günümüz ekonomik koşullarında yatırım için ayrılan her bir kuruşun büyük emek ve fedakârlıklar sonucu tasarruf edildiğini, özellikle arsa/arazi yatırımlarında kazanç beklentilerinin yüksek olduğunu biliyoruz. Yıllar boyunca elde edilen birikimlerle yapılan yatırımın olası risklerden arındırılarak, orta ve uzun vadede diğer yatırım araçlarına göre daha yüksek bir kazanca dönüştürülmesi uzmanlık işidir. Alanında deneyimli ve bölgesine hâkim bir gayrimenkul şirketi olarak müşteri dostlarımızın yatırım hayallerini en uygun şekilde gerçeğe dönüştürmek konusunda iddialıyız.

 Başkentimizin özellikle genişleme bölgelerini çok iyi analiz ediyor, şehir planlama ve uygulama çalışmaları ile konuyla ilgili güncel yaklaşımları yakından takip ediyoruz. Yatırımcı tipine göre beklentinin tatmin edilebilmesi amacıyla; arazi özelinde gerekli risk analizini yapıyor, alternatif yatırım araçlarına ilişkin uzman tahminleri ile beraber diğer tüm ekonomik parametrelerin de değerlendirmesini yaptıktan sonra müşterimize birden fazla seçenek sunarak en doğru kararın verilmesi için katkı sağlıyoruz. Yatırım kararının verilişini takiben bütün işlemlerin yapılmasında müşterimizin yanında oluyor ve süreci en şeffaf biçimde tamamlıyoruz.

 Sizler de arsa/arazi konusunda güvenli ve isabetli yatırımlar yapmak veya sahip olduğunuz mülkünüzü en kazançlı şekilde değerlendirmek isterseniz kısa sürede beklentilerinize uygun çözüm üretmek ve bu konuda uzman danışmanlığı sağlamak için yanınızdayız.

Firmamız Ümitköy, Beytepe, İncek,  Beysukent, Angora, Alacaatlı, çayolu, Dodurga, Fatih Sultan, Yaşamkent, Batıkent Çakırlar ve Eryaman Göksu Bölgelerinde her biri kendi bölgelerinde uzmanlaşmış gayrimenkul profosyenellerimizle Proje ve Konut Satışı Hizmeti vermektedir.

Firmamız Ümitköy, Beytepe, İncek, Beysukent, Angora, Alacaatlı, Çayolu, Dodurga, Fatih Sultan, Yaşamkent, Balgat, Çukurambar, Batıkent ve Eryaman bölgelerinde her biri kendi bölgelerinde uzmanlaşmış gayrimenkul profosyenellerimizle işyeri Alım satımına Kısa Sürede Kesin Çözümler Üretmektedir.

Firmamız Anadolu Organize Sanayi, Ostim Organize Sanayi, Aso 1.ci Organize sanayi bölgesi, Ankara sanayi Odası 2.ci ve 3.cü Organize bölgelerinde ve Ankara ivedik Organize bölgelerinde Taleplerinize Kısa Sürede ve kesin çözüm Üretmektedir.

Firmamız Ümitköy, Beytepe, İncek,  Beysukent, Angora, Alacaatlı,çayolu bölgelerinde villa alım ve satım taleplerinize Kısa Sürede ve Kesin Çözüm Üretmektedir.

Müşterilerimizden aldığımız ön talepler doğrultusunda müşterilerimizin belirlediği bölgelerde imarlı parseller üzerinde Hobi bahçesi projelerini kısa sürede gerçekleştirmekteyiz

Bir gayrimenkul uzmanı ile görüşmek ister misiniz?

Aklınıza takılan soruları bize sorabilir, mülkünüzün / arsanızın satışına yardımcı olabiliriz.

Listeleri Karşılaştır

Karşılaştırmak