Hakkımızda

Uludağlar Gayrimenkul

 Ankara’da 1984 yılında kurulduğu günden bugüne gayrimenkul sektöründe kesintisiz bir şekilde faaliyet gösteren Uludağlar Gayrimenkul, yıllar içerisinde değişen şartlar ve yeniden şekillenen ekonomik dünya gerçeklerine uygun olarak kurumsal yapısını ve operasyonel kabiliyetini güncel tutmaktadır. Hâlihazırda Ankara genelinde iki noktada hizmet veren şirketimiz, bünyesinde bulundurduğu kendi alanında tecrübeli Mali Müşavir, SPK Lisanslı Gayrimenkul Değerleme Uzmanı, Yerel Yönetimler Uzmanı, Mortgage Uzmanı ve Gayrimenkul Danışmanı personeli ile müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine uygun çözümler üretmeye devam etmektedir.

 Modern dünyada giderek hızlanan yaşam tarzına uygun olarak, teknolojinin gelişmesiyle birlikte geleneksel emlakçılık anlayışının artık geçerli olmadığının bilincindeyiz. Sürekli olarak çeşitlenen ve daha fazla bütçe gerektiren gayrimenkul ihtiyacının karşılanmasında, çok daha dikkatli ve profesyonel bir süreç yönetiminin takip edilmesi gerektiğini, sektördeki çağdaş yaklaşımların ve güncel araçların etkin olarak kullanılmasının zorunlu olduğunu biliyoruz. Bu nedenle teknolojik gelişmeleri, gayrimenkul sektöründeki ve etkileşim halinde olunan bütün alanlardaki yenilikleri ve dünyadaki gelişmeleri takip ederek sizlere daha kaliteli ve profesyonel hizmet vermek için çalışıyoruz. Uzman ve tecrübeli kadromuzla müşterilerimizin ihtiyaçların karşılanmasına katkıda bulunmakla yetinmeyip, ekonomik gelişmeleri ve finansal parametreleri de takip ederek en uygun ve kârlı gayrimenkul yatırımın yapılabilmesi için rehberlik ediyor, proje oluşturma, kat karşılığı teklifi, hasılat paylaşımı ve arsa paylaşım modeli gibi özgün çözümlemelerle kazanımı artırmak için teknik çalışmalar sunuyoruz. Bölgemizi çok iyi tanıyor, sektördeki bütün oyuncularla şeffaf ve güvene dayalı iletişime önem veriyoruz. Bütün paydaşlarımızı talep ve istekleri doğrultusunda zamanında, tam ve eksiksiz bilgilendirme yaparak, oldukça karmaşık olan alım/satım sonrasındaki işlemlerde de yanında oluyoruz.

 Uludağlar Gayrimenkul olarak, geçmişten getirdiğimiz ve en büyük sermayemiz olan, sektörde güven duyulan uzmanlığımıza biz de güveniyoruz. Güçlü kadromuz ile bizleri bugünlere getiren müşteri dostlarımız ve paydaşlarımızla beraber geleceğe emin adımlarla yürümekte kararlıyız. Yolumuzu aydınlatan değerlerimiz ve bizlere her adımımızda rehberlik eden yenilikçi vizyonumuz ile hedef odaklı aksiyoner kurumsal yapımızla sektörün başat aktörlerinden biri olmak için durmadan çalışmaya devam ediyoruz.

Demetevler Merkez Ofis

Eskişehir Yolu Şube


Formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz
4 Maddede Neden Uludağlar?


30 yılı Aşkın TecrübeŞeffaf ve Modernize YapıGüvene Dayalı HizmetKısa Sürede Kesin Çözüm

Ekibimiz


Ahmet Uludağ

Şirket Kurucusu


Ahmet Uludağ

Şirket Kurucusu

1935 Amasya doğumluyum. Zahirecilikle başlayan ticaret hayatıma, market işletmeciliği ve kuyumculuk ile devam ettim, 1985 yılında Uludağlar Gayrimenkul ltd. Şirketini kurarak ticari hayatıma devam etmekteyim.


Münir Uludağ

Şirket Ortağı


Münir Uludağ

Şirket Ortağı

1956 Amasya doğumluyum Kuyumcu işletmeciliği ve mermer üretimi alanlarında faaliyet gerçekleştirdim. 1990 yılından itibaren günümüze kadar Gayrimenkul sektöründe hizmet vermekteyim.


Metin Uludağ

Şirket Ortağı


Metin Uludağ

Şirket Ortağı

1961 Amasya Doğumluyum. 1984 yılından 1989 yılına kadar market işletmeciliği yaptım. 1990 yılından 1992 yılına kadar kuyumcu işletmeciliği yaptım. 1992 yılından günümüze kadar gayrimenkul sektöründe İstanbul yolu üzerinde birçok konumda hizmet vermekteyim.


Mustafa Uludağ

Şirket Ortağı


Mustafa Uludağ

Şirket Ortağı

1967 amasya doğumluyum.4 çocuk babasıyım.Muğla üniversitesi işletme mezunuyum.Yaklaşık 40 yıldır ankarada ikamet etmekteyim. Sermaye piyasa kurulu lisanslı gayrimenkul değerleme uzmanıyım. Mali müşavirim. Yerel yönetimler alanında yüksek lisans yaptım.


Fatih Uludağ

Gayrimenkul Müşaviri (Arsa Uzmanı)


Fatih Uludağ

Gayrimenkul Müşaviri (Arsa Uzmanı)

Balçar Uludağ

Gayrimenkul Müşaviri (Arsa Uzmanı)


Balçar Uludağ

Gayrimenkul Müşaviri (Arsa Uzmanı)

Cavit Seyidoğlu

Emlak Danışmanı (Konut Uzmanı)


Cavit Seyidoğlu

Emlak Danışmanı (Konut Uzmanı)

İbrahim Bilinmez

Emlak Danışmanı (Konut Uzmanı)


İbrahim Bilinmez

Emlak Danışmanı (Konut Uzmanı)

Kemal Yeşilbaş

Mutfak Personeli


Kemal Yeşilbaş

Mutfak Personeli

Abdulkerim Seferoğlu

Resmi İşlemler Sorumlusu


Abdulkerim Seferoğlu

Resmi İşlemler Sorumlusu

Harun Aktaş

Bilişim Uzmanı


Harun Aktaş

Bilişim Uzmanı

Selahattin Korkut

Ofis Elemanı


Selahattin Korkut

Ofis ElemanıEkibimize Katılmak İster misiniz?

AdınızAlan gereklidir!Alan gereklidir!Telefon numaranız:Alan gereklidir!Alan gereklidir!SoyadınızAlan gereklidir!Alan gereklidir!Eposta AdresinizAlan gereklidir!Alan gereklidir!*Yalnızca PDF formatındaCV'nizi YükleyinizAlan gereklidir!Alan gereklidir!Başvur

Blog Yazıları / Faydalı BilgilerNiçin Gayrimenkul Danışmanı ile Çalışmalıyım?


Bir taşınmazın değerlendirilmesi için uzman bir gayrimenkul danışmanı ile çalışmanın…


ARSA SATIMDA DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR


Alıcının Kimliği Sahip olunan mülkü satarken satın alacak kişinin kimliğinin…


Yatırım Terimler Sözlüğü


AÇIĞA ALIŞ : Yatırım hesabında para olmadığı halde aracı kurumdan kredi sağlayarak…


Yola Terk Haritaları Nedir?


Tanım : Yola terk haritalari imar planlarının uygulanışı sırasında yola terk işlerni…Bir gayrimenkul uzmanı ile görüşmek ister misiniz?

Aklınıza takılan soruları bize sorabilir, mülkünüzün / arsanızın satışına yardımcı olabiliriz.


Bir Uzmana Danış

Listeleri Karşılaştır

Karşılaştırmak